Par mums

ADEPTA komandā ir augsti kvalificēti grāmatveži, kuriem ir daudzu gadu darba pieredze dažādu valstu un nozaru uzņēmumu grāmatvedības organizēšanā un uzskaitē, finansēs, muitas procedūru veikšanā, lietvedībā un citās ar grāmatvedības uzskaiti un uzņēmuma darba organizēšanu saistītās jomās. Mūsu darbinieku pieredze nodrošina visaugstāko piedāvāto grāmatvedības pakalpojumu kvalitāti. ADEPTA darbinieku kvalifikāciju apliecina bakalaura un maģistra diplomi, kā arī sertifikāti, kuri iegūti apmācībās un kursos. Mēs piedāvājam plašu grāmatvedības, finanšu, norēķinu ar personālu un nodokļu ārpakalpojumu klāstu, lai veiksmīgi spētu palīdzēt risināt mūsu klientu finanšu un grāmatvedības problēmas. Mēs sniedzam grāmatvedības pakalpojumus latviešu, krievu un angļu valodās. Mūsu grāmatvedības pakalpojumi ir pieejami Rīgā, Saulkrastos, kā arī citos Latvijas reģionos. ADEPTA darbinieki ir Latvijas nodokļu konsultantu asociācijas biedri.

Mūsu misija

Mūsu misija ir nodrošināt ar augstas kvalitātes grāmatvedības ārpakalpojumiem mazus un vidējus uzņēmumus palīdzot tiem augt ar mūsu kvalificēto un pieredzējušo ekspertu palīdzību.

Mūsu vīzija

Mūsu vīzija ir būt par vadošo uzņēmumu grāmatvedības pakalpojumu jomā, to nodrošinot ar visaugstāko ekspertīzi un spēju efektīvi dalīties ar zināšanām un pieredzi.